STATUS PROGRAMU: ZAKOŃCZONY

Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka to inicjatywa mająca na celu wsparcie osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Wybór rodzin włączanych do akcji dokonywany jest na podstawie kryteriów, takich jak: chore lub niepełnosprawne dziecko w rodzinie, choroba lub niepełnosprawność, starość i samotność, nieszczęście, samotny rodzic. W przypadku części rodzin kryteria te niestety się łączą. Właśnie w tym celu PEKAES co roku powołuje drużynę Szlachetnej Paczki.

2019

PEKAES obdarował dwie rodziny z różnych części Polski. Akcja koordynowana była przez Pracowników w Oddziale Kielce przez Katarzynę Zembalę oraz Oddziale Kraków przez Dominikę Batóg.

2018

PEKAES wspólnie z Przewoźnikami oraz Kierowcami udzielił wsparcia trzem rodzinom z różnych regionów Polski. Akcja koordynowana była w trzech Oddziałach PEKAES: Kielce, Kraków, Poznań.

2017

PEKAES we współpracy z Przewoźnikami oraz Kierowcami udzielił wsparcia pięciu rodzinom. Akcja została przeprowadzona w pięciu lokalizacjach: Centrala oraz PEKAES Warszawa, PEKAES Czechowice-Dziedzice, PEKAES Gdynia, PEKAES Kraków oraz PEKES Lublin.

2016

PEKAES wraz z firmą SPEDCONT - spółką należącą do Grupy PEKAES, odarował aż cztery rodziny z różnych regionów Polski. Akcja koordynowana była przez Pracowników w  Centrali PEKAES, PEKAES Czechowice-Dziedzice, PEKAES Gdynia, PEKAES Kielce, PEKAES Poznań, PEKAES Rzeszów, PEKAES Warszawa, oraz Spedcont Gdynia i Spedcont Łódź.

Galeria zdjęć
Aktualności