PEKAES to zgrany i pełen ciekawych pomysłów zespół. Oprócz wspólnej pracy łączą nas pasje i zainteresowania. Chętnie angażujemy się w aktywności pozazawodowe oraz wspieramy innych, którzy tego potrzebują.

Nasz zespół
Marek, Dyrektor Drobnicy Międzynarodowej
Marek, Dyrektor Drobnicy Międzynarodowej

Pracuję w PEKAES od 20 lat. Zaczynałem karierę w PEKAES od funkcji referenta, później byłem spedytorem, kierownikiem biura, zastępcą dyrektora, a teraz jestem Dyrektorem Drobnicy Międzynarodowej. Już w latach 90-tych PEKAES był atrakcyjną firmą, zajmującą się spedycją międzynarodową, z licznymi kontaktami z zagranicą - i tak zostało do dziś. PEKAES to duża, stabilna firma, prężnie się rozwijająca, z dobrą kondycją finansową i dużym potencjałem. W tej firmie można się wiele nauczyć i rozwinąć swoje kompetencje. 

PEKAES jest idealną firmą dla osób, które szukają wyzwań i satysfakcji z pracy.

Sławek, Dyrektor Sieci Krajowej
Sławek, Dyrektor Sieci Krajowej

Pracę w firmie PEKAES zacząłem w 2001 roku. Czym PEKAES przyciągnął mnie do podjęcia pracy? Przede wszystkim stabilnością zatrudnienia, która pozwalała mi rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności, dobrą marką i swoją pozycją na rynku. Na moją decyzję wpływ miała też opinia znajomego, który pracował w PEKAES. Dzięki niemu dowiedziałem sie, że w firmie panuje dobra atmosfera. PEKAES to firma, która daje możliwość rozwoju.

Jestem tego dobrym przykładem, bo zaczynałem od stanowiska produkcyjnego, i doszedłem do menedżerskiego.

Patrycja, Kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży

Co nowego w PEKAES

Kategoria
Rok
Kontakt
Justyna Trzcińska
Kierownik Działu Rekrutacji i Rozwoju


bHAuc2Vha2VwfHxha3NuaWN6cnQuYW55dHN1ag==