PEKAES to zgrany i pełen ciekawych pomysłów zespół. Oprócz wspólnej pracy łączą nas pasje i zainteresowania. Chętnie angażujemy się w aktywności pozazawodowe oraz wspieramy innych, którzy tego potrzebują.

Nasz zespół
Marek, Dyrektor Drobnicy Międzynarodowej
Marek, Dyrektor Drobnicy Międzynarodowej

Pracuję w PEKAES od 20 lat. Zaczynałem karierę w PEKAES od funkcji referenta, później byłem spedytorem, kierownikiem biura, zastępcą dyrektora, a teraz jestem Dyrektorem Drobnicy Międzynarodowej. Już w latach 90-tych PEKAES był atrakcyjną firmą, zajmującą się spedycją międzynarodową, z licznymi kontaktami z zagranicą - i tak zostało do dziś. PEKAES to duża, stabilna firma, prężnie się rozwijająca, z dobrą kondycją finansową i dużym potencjałem. W tej firmie można się wiele nauczyć i rozwinąć swoje kompetencje. 

PEKAES jest idealną firmą dla osób, które szukają wyzwań i satysfakcji z pracy.

Daria, Runmagedon
Sławek, Dyrektor Sieci Krajowej
Sławek, Dyrektor Sieci Krajowej

Pracę w firmie PEKAES zacząłem w 2001 roku. Czym PEKAES przyciągnął mnie do podjęcia pracy? Przede wszystkim stabilnością zatrudnienia, która pozwalała mi rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności, dobrą marką i swoją pozycją na rynku. Na moją decyzję wpływ miała też opinia znajomego, który pracował w PEKAES. Dzięki niemu dowiedziałem sie, że w firmie panuje dobra atmosfera. PEKAES to firma, która daje możliwość rozwoju.

Jestem tego dobrym przykładem, bo zaczynałem od stanowiska produkcyjnego, i doszedłem do menedżerskiego.

Runmagedon
Piotr, Dyrektor Sprzedaży
Piotr, Dyrektor Sprzedaży

Piotr, Dyrektor Sprzedaży

Do PEKAES trafiłem w 2007 r., po prawie 10 letniej pracy w strukturach sprzedaży w branży kurierskiej, w której poznałem charakterystykę pracy handlowca, Kierownika ds. Kluczowych Klientów, czy też Kierownika Sprzedaży w kilku regionach Polski. Zaczynając swoją przygodę z PEKAES nie zdawałem sobie sprawy, jak dużo jeszcze przede mną, jakie możliwości daje praca w firmie z tak szerokim portfelem usług, oferującej serwis od małych paczek, do dużych paletowych, czy też całopojazdowych, od drogowych po morskie i lotnicze, a dodatkowo logistykę i transport intermodalny. Nowe rozwiązania powodują, że pracując w PEKAES ciągle poszerzam swoją wiedzę i kompetencje. Te praktyczne umiejętności, połączone z wiedzą zdobytą na studiach logistycznych w SGH oraz szkoleniach, pomagają w realizacji wyzwań i oczekiwań ze strony Klientów. 

PEKAES jest firmą polską, bardzo dobrze postrzeganą na rynku, z długą tradycją. Pracownicy PEKAES tworzą zespół ludzi młodych i ambitnie nastawionych do pracy, z którymi się naprawdę wspaniale pracuje. Jako Dyrektor ds. Sprzedaży usług TSL odpowiadam, wraz z kilkudziesięcioosobowym zespołem, za pozyskiwanie nowych umów, ofert i zleceń. Budowanie od paru lat najlepszego zespołu sprzedaży, który jest w stanie odnaleźć się w każdej sytuacji na rynku, stanowi wielkie wyzwanie, dając jednocześnie poczucie samorealizacji i pełną satysfakcję. Jestem dumny, że stanowię część tego zespołu.

Patrycja, Kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży
Patrycja, Kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży

Swoją pracę w PEKAES rozpoczęłam w 2010 roku, zaraz po maturze, więc jest to moja pierwsza praca, dzięki której zdobywam wiedzę i doświadczenie. Jestem przykładem na to, że PEKAES daje duże możliwości rozwoju - karierę zaczynałam od stanowiska Specjalisty w Dziale Wsparcia Sprzedaży, który z czasem przekształcił się w Dział Marketingu, gdzie pracowałam na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu. Po prawie dwóch latach otrzymałam szansę na współtworzenie Działu Wsparcia Sprzedaży, którym obecnie mam przyjemność kierować. Przez cały czas miałam okazję nie tylko obserwować dynamiczny rozwój naszej organizacji, ale dzięki temu, że Firma jest otwarta na pomysły pracowników, mam możliwość inicjowania i realizowania także swoich pomysłów.

Praca w PEKAES daje mi poczucie stabilnego zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz współpracy z ludźmi, którzy tworzą bardzo fajną atmosferę pracy. 

Co nowego w PEKAES

Kategoria
Rok
Kontakt
Justyna Trzcińska
Kierownik Działu Rekrutacji i Rozwoju


bHAuc2Vha2VwfHxha3NuaWN6cnQuYW55dHN1ag==