Jeśli Twoim celem jest praca w branży TSL, wykazujesz się dużą motywacją do rozwoju, jesteś otwarty na nowe doświadczenia, sumienny i zaangażowany – zgłoś się do nas!

 

W PEKAES będziesz miał możliwość samodzielnego realizowania odpowiedzialnych zadań, przy wsparciu osób z długoletnim doświadczeniem w branży i otwartych na dzielenie się wiedzą.

Program stażowy "Kurs na rozwój" Program płatny

Dla kogo?
Studenci IV-V roku oraz absolwenci
gdzie?
Wybrane lokalizacje
Kiedy?
Realizowane w ciągu roku, trwają 3 miesiące
Kolejna edycja już od kwietnia 2021. Nie przegap informacji o zgłoszeniach!

Całoroczny Program Praktyk Program bezpłatny

Dla kogo?
Uczniowie szkół technicznych, studenci oraz absolwenci
gdzie?
21 miast w Polsce
Kiedy?
Realizowane przez cały rok, trwają 1-2 miesiące
Zaaplikuj już teraz i rozpocznij swoja karierę w branży TSL!
Nasi partnerzy
Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu
W ramach współpracy z WSL w Poznaniu, PEKAES angażuje się w organizację Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, która co roku skupia kilka tysięcy młodych pasjonatów logistyki z całego kraju. Dodatkowo wspólnie organizujemy warsztaty i konferencje dla studentów oraz wycieczki pokazowe w naszym Terminalu w Koninku pod Poznaniem. Wspieramy też rozwój studentów WSL poprzez umożliwienie odbywania praktyk i staży w naszych oddziałach.
Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
Ogólnopolska Konferencja Kół Naukowych to wspólne przedsięwzięcie WAT i PEKAES. Podczas dwóch intensywnych dni  na wykładach, warsztatach i wizytach w naszej Centrali w Błoniu studenci poznają specyfikę pracy naszej firmy. Dzielimy się informacjami m.in o innowacyjnych rozwiązaniach w logistyce intermodalnej, urządzeniach mobilnych czy tajnikach procesu rekrutacji. Wspieramy też rozwój studentów WAT poprzez umożliwienie odbywania praktyk i staży w naszych oddziałach.
Szkoła Główna Gospodarska Wiejskiego w Warszawie
W ramach tej współpracy możecie nas spotkać co roku na Warszawskich Dniach Logistyki, gdzie z chęcią dzielimy się swoja wiedzą i doświadczeniem ze studentami na warsztatach i prelekcjach naszych najlepszych specjalistów. Wspieramy też rozwój studentów SGGW  poprzez umożliwienie odbywania praktyk i staży w naszych oddziałach.
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu
Współpraca z MWSTiL dotyczy przede wszystkim wspólnej organizacji praktyk, staży oraz spotkań dla studentów. Szkoła co roku organizuje Targi Pracy, na których PEKAES prowadzi warsztaty, a także spotyka się z młodzieżą opowiadając o możliwościach pracy i rozwoju w branży TSL. Podczas warsztatów studenci rozwiązują case-study z zakresu transportu, a także mają okazję poznać w praktyce rozwiązania podobnych problemów przedstawiane przez doświadczonych praktyków. Tegoroczne warsztaty zaowocowały już kilkoma miejscami praktyk w naszym wrocławskim oddziale, a w planach jest współpraca także w zakresie studiów dualnych.
Zespół Szkół nr 1 im. Melchiora Wańkowicza w Błoniu
Na staże i praktyki zapraszamy nie tylko studentów, ale także uczniów szkół średnich. Zespół Szkół nr 1 im. Melchiora Wańkowicza w Błoniu kształci młodych techników logistyki. Dzięki współpracy ze Szkołą mamy okazje kształtować wspólnie najnowsze trendy w zakresie edukacji w branży TSL, a uczniowie mają okazję od pierwszej klasy technikum uczyć się poprzez praktykę zawodu. Przyjmujemy na nasze praktyki i staże zarówno na praktyki obligatoryjne w ciągu roku, jak i wspólnie organizujemy staże wakacyjne.
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy wydział Logistyki
Choć jesteśmy Partnerami dopiero od maja 2018 udało nam się już sporo razem zrobić. Lekcje studyjne w Oddziale, wykłady o logistyce i wspólna wymiana doświadczeń praktyków. Studenci z WSB mogą odbywać u nas staże i praktyki na które serdecznie zapraszamy.
Kontakt
Justyna Trzcińska
Kierownik Działu Rekrutacji i Rozwoju


bHAuc2Vha2VwfHxha3NuaWN6cnQuYW55dHN1ag==