Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu

Data dodania: 02/12/2020 Oferta ważna do: 15/03/2021
Główne obowiązki
Jako członek Zespołu będziesz współodpowiedzialny za dostarczanie kierownictwu spółek grupy kapitałowej informacji niezbędnych do podejmowania strategicznych decyzji. Zakres zadań obejmować będzie obszary kontrolingu biznesowego, finansowego i operacyjnego.

Wśród Twoich głównych obowiązków znajdą się:
  • Przygotowywanie analiz kosztów i raportów dotyczących poszczególnych produktów / działań
  • Udział w procesie sporządzania budżetów, planów i prognoz finansowych
  • Sporządzanie planów oraz prognoz (średnio oraz długoterminowych)
  • Gromadzenie danych finansowych do comiesięcznych raportów i analiz
  • Monitoring realizacji planów
  • Współpraca z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi Firmy
  • Inicjowanie działań naprawczych oraz optymalizujących przychody i koszty

Oczekiwania
Sprawnego dostarczania odpowiednio przygotowanych informacji, które pozwolą kierownictwu na podejmowanie decyzji zgodnych z przyjętą strategią.

Przede wszystkim zależy nam na tym abyś posiadał/a:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia lub pokrewne)
  • Wiedzę dotyczącą sprawozdawczości finansowej – rachunek zysków i strat, bilans, rachunek przepływów pieniężnych
  • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym – warunek konieczny
  • Znajomość języka SQL oraz VBA mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Dokładność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz ustalania priorytetów

Oferujemy
  • Możliwość rozwoju w kontrolingu pod okiem doświadczonych specjalistów
  • Możliwość brania udziału w dynamicznym rozwoju Firmy i wpływania na kierunki tego rozwoju.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szereg benefitów (bezpłatna prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty sportowe, bogata oferta szkoleń i wiele innych)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Kontakt
Justyna Trzcińska
Kierownik Działu Rekrutacji i Rozwoju

bHAuc2Vha2VwfHxha3NuaWN6cnQuYW55dHN1ag==