Regionalny Menedżer ds. Obsługi Klienta

Data dodania: 02/12/2020 Oferta ważna do: 20/04/2021
Główne obowiązki
  • Zarządzenie portfelem Klientów oraz budowanie relacji w obrębie wyznaczonego regionu (Rzeszów-Kraków-Katowice);
  • Aktywny rozwój współpracy z Klientami oraz rozwijanie kontaktów handlowych;
  • Analiza rynku krajowego i zagranicznego oraz identyfikacja potencjalnych kierunków rozwoju sprzedaży;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z Klientami;
  • Przygotowywanie umów i ofert handlowych zgodnie z przyjętą polityką firmy;
  • Monitoring działań konkurencji na rynku TSL.
Oczekiwania
  • Minimum 3- letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą Klienta lub w sprzedaży usług w branży TSL;
  • Bardzo dobra znajomość branży TSL;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do pracy mobilnej (w obrębie regionu: Rzeszów-Kraków-Katowice);
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętności negocjacyjne na wysokim poziomie;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Wysoka kultura osobista i dojrzałość biznesowa;
  • Wysokie zdolności komunikacyjne.
Oferujemy
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • Szereg benefitów (samochód służbowy, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Kontakt
Justyna Trzcińska
Kierownik Działu Rekrutacji i Rozwoju

bHAuc2Vha2VwfHxha3NuaWN6cnQuYW55dHN1ag==