Specjalista ds. BHP i PPOŻ

Data dodania: 14/06/2019 Oferta ważna do: 10/03/2021
Główne obowiązki

Zgodnie z § 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2.09.1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy oraz art. 4 Ustawy z dnia 24.08.1991 r. o ochronie przeciwpożarowej w tym m.in.:
  • Nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy oraz bezpieczeństwem pożarowym;
  • Weryfikowanie zgodności procedur i procesów z zakresu BHP i PPOŻ pod kątem obowiązujących przepisów prawnych;
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi i administracji państwowej w obszarze BHP i PPOŻ;
  • Tworzenie wewnętrznych procedur, instrukcji i regulaminów z zakresu BHP i PPOŻ;
  • Sporządzanie raportów oraz analiz;
  • Doradztwo technicznie w zakresie P.POŻ i BHP;
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu P.POŻ i BHP;
  • Udział w ocenie ryzyka zawodowego.

Oczekiwania
  • Aktualne uprawnienia przeciwpożarowe (Inspektor ochrony przeciwpożarowej);
  • Wykształcenie wyższe / podyplomowe w kierunku BHP i PPOŻ;
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w organizacjach zatrudniających pow. 500 osób, o rozproszonej strukturze);
  • Znajomość przepisów prawa z obszaru BHP, PPOŻ i ochrony środowiska oraz umiejętność ich stosowania w praktyce
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu BHP;
  • Biegła obsługa pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel);
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, umiejętność współpracy z ludźmi na różnych szczeblach zarządzania;
  • Dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie;
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Praca w zespole ds. BHP i PPOŻ;
  • Szkolenia zawodowe i ogólnorozwojowe;
  • Bardzo dobra atmosfera pracy;
  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa, rabaty na paliwo i wiele innych).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Kontakt
Justyna Trzcińska
Kierownik Działu Rekrutacji i Rozwoju

bHAuc2Vha2VwfHxha3NuaWN6cnQuYW55dHN1ag==