Specjalista ds. Zarządzania Flotą Kontraktową

Data dodania: 27/04/2021 Oferta ważna do: 20/05/2021
Główne obowiązki
  • Pozyskiwanie oraz rozwój współpracy z Przewoźnikami działającymi na rynku międzynarodowym i krajowym;

  • Budowanie partnerskich i długofalowych relacji z Przewoźnikami;

  • Rozwój współpracy w ramach wewnętrznych struktur PEKAES;

  • Ścisła współpraca z innymi oddziałami spółki.

Oczekiwania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży TSL;

  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, w trybie wielozadaniowym;

  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność ustalania priorytetów;

  • Komunikatywna znajomość języka obcego w mowie i piśmie;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Preferowane wykształcenie wyższe;

Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Szkolenia – wdrożeniowe, branżowe i podwyższające kompetencje „miękkie”;

  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa, karta rabatowa na paliwo i wiele innych).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Kontakt
Justyna Trzcińska
Kierownik Działu Rekrutacji i Rozwoju

bHAuc2Vha2VwfHxha3NuaWN6cnQuYW55dHN1ag==