19/07/2019 Inne

Jerzy Markow 1956 - 2019

Szanowni Państwo, z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Drogiego Kolegi Jerzego Markowa, Członka Zarządu, Dyrektora Operacyjnego PEKAES. Łączymy się w bólu z Rodziną Zmarłego i wyrażamy nasz ogromny żal.

Jerzy Markow objął stanowisko Dyrektora Operacyjnego oraz członka zarządu PEKAES w 2015 roku. Doktor nauk technicznych w zakresie transportu i logistyki, absolwent International Leadership Programme w Ashridge Management School w Londynie. Był autorem licznych referatów, artykułów i publikacji z dziedziny praktycznych rozwiązań funkcjonowania zintegrowanych łańcuchów dostaw. Współzałożyciel Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki. W strukturach PEKAES koncentrował się na rozwoju działalności i infrastruktury Pionu Operacyjnego. Ceniony przez Współpracowników, Klientów i Partnerów za wiedzę, skuteczność i talent w zarządzaniu zaawansowanymi logistycznymi sieciami drobnicowymi.

Jurku, Dziękujemy za Twoje wsparcie, zaangażowanie i nieoceniony wkład w rozwój Grupy PEKAES.
Dziękujemy za ogromne serce, optymizm i otwartość na ludzkie sprawy.
Spoczywaj w pokoju.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że dzień pogrzebu śp. Jerzego Markowa będzie Dniem Żałoby w Grupie PEKAES. Tego dnia uczcimy pamięć Jerzego minutą ciszy oraz opuszczeniem flag firmowych do połowy masztu.
Datę, godzinę i miejsce pogrzebu podamy Państwu do wiadomości natychmiast po otrzymaniu informacji ze strony Rodziny śp. Jerzego Markowa.

Pogrążeni w smutku

Maciej Bachman, Prezes Zarządu
Arkadiusz Filipowski, Członek Zarządu
Marek Młotek-Kucharczyk, Członek Zarządu