16/06/2020 Wizerunek Marki

PEKAES ponownie na najwyższym podium!

I miejsce w Rankingu TSL w kategorii SPEDYCJA DROGOWA

PEKAES, czołowy operator logistyczny, zajął kolejny rok z rzędu pierwsze miejsce w kategorii spedycja drogowa w 25. edycji Rankingu TSL koordynowanego przez prof. Halinę Brdulak z SGH w Warszawie.

Jubileuszowa Gala Rankingu TSL odbyła się online 16 czerwca br. o godzinie 12.00 w serwisie www.gazetaprawna.pl. Jednym z wielkich zwycięzców został PEKAES. Operator utrzymał pozycję lidera w kategorii spedycja drogowa. Przychody Grupy PEKAES w roku 2019 przekroczyły miliard złotych.

- PEKAES już po raz czwarty z rzędu stanął na najwyższym podium w kategorii największych operatorów pod względem przychodów ze sprzedaży w spedycji drogowej. Bardzo cieszy nas  przyznana nagroda, która potwierdza, że PEKAES postępuje ścieżką dalszego rozwoju. Dziękuję całemu Zespołowi PEKAES za wytężoną pracę, a Klientom za zaufanie. Przed nami na pewno wymagający rok, lecz po naszej stronie pełna mobilizacja do działania!  – powiedział Maciej Bachman, Prezes Zarządu PEKAES.

Ranking firm TSL koordynowany przez prof. Halinę Brdulak z SGH jest ceniony przez ekspertów branży za wysoki poziom merytoryczny i obiektywną ocenę rynku usług transportowo-logistycznych w Polsce. Nadzór merytoryczny nad projektem sprawuje Szkoła Główna Handlowa, Partnerem rankingu jest „Dziennik Gazeta Prawna”.

Publikacja tegorocznego Rankingu TSL będzie dostępna 18 czerwca br. w wydaniu „Dziennika Gazety Prawnej’ oraz jej serwisie internetowym.